Bloemen en cadeaus voor Nico Jozee van Big Boss/Blue Wave

31 October 2021, 15:34 uur
Lokaal
mainImage
Digitaal Dagblad
Nico Jozee van Big Boss en Blue Wave op de Middenbaan in Barendrecht.

Nico Jozee is zaterdag afgezwaaid als eigenaar van de modewinkels Big Boss en Blue Wave op de Middenbaan in Barendrecht. Op zijn laatste werkdag kwamen vele klanten de modespecialist bedanken voor zijn adviezen, service en de kleding die zij bij hem konden kopen. Aan het eind van de middag kwamen ook veel golfvrienden, want Nico is een fanatiek golfer. Voor zijn personeel een reden om voor zijn goed werkgeversschap een kunstwerk met een golfer cadeau te doen.

De 65-jarige Nico Jozee heeft zijn winkel overgedaan aan Rob en Ellen ten Napel. Zij hebben al een Blue Wave-winkel in Waddinxveen. De nieuwe eigenaren zullen weinig veranderen aan de zaken op de Middenbaan. Het personeel (4 dames) blijft hetzelfde. Dat geldt ook voor openingstijden. Wel wordt de buitengevel binnenkort opnieuw opgeschilderd.

Nico Jozee bedankt zijn klanten voor hun jarenlange loyaliteit. Ook in de moeilijke coronatijd. ''Met het verkoopteam hebben we een mooie prestatie geleverd. Het wordt nu voor mij tijd om te gaan genieten''.