Lorenzo Braaf is niet de enige speler die komende zomer van Smitshoek naar BVV Barendrecht verhuist. De verdediger wordt door Nino Urban vergezeld. Het bestuur van Barendrecht heeft ook akkoord bereikt met deze creatieve aanvaller. Dit zal de BVV Barendrecht later deze week ook op de eigen website bekendmaken.
Nino Urban begon bij de pupillen van Smitshoek en doorliep daarna de jeugdopleiding van Excelsior, maar voor hem lag er geen toekomst in het betaald voetbal in het verschiet. In de zomer van 2021 ging Nino Urban naar Smitshoek, waar hij zich onder trainer Edwin de Koning ontwikkelde tot basisspeler. Urban wordt binnenkort 22 jaar.
Barendrecht heeft zijn zinnen meer op jongere spelers gezet. In dat profiel past Urban prima. Of hij en Lorenzo Braaf ook goed genoeg zijn om met Barendrecht - bij promotie - in de Tweede Divisie te spelen, valt nog te bezien. Smitshoek heeft tot nu toe van BVV Barendrecht alleen Tim Eekman overgenomen en met hem is trainer Edwin de Koning erg tevreden. Smitshoek zal wel de markt op moeten om zich ook aanvallend te versterken.
De 21-jarige Constantijn Schop is per direct aangesloten bij de selectie van BVV Barendrecht. Tijdens het met 1-0 gewonnen duel tegen Sportlust ’46 maakte de middenvelder zaterdag zelfs al zijn formele debuut voor de rood/witten. De in Rotterdam woonachtige dynamische middenvelder heeft in de jeugd gespeeld bij Alexandria ’66, maar genoot het grootste gedeelte van zijn opleiding bij Sparta Rotterdam. De laatste drie seizoenen kwam hij uit voor Jong Sparta in de Tweede Divisie. Constantijn kwam bij Sparta niet in aanmerking voor het eerste elftal.