Heerjansdam wint ruim van SHO en gaat de nacompetitie in

17 May 2026, 13:30 uur
Lokaal
mainImage
Digitaal Dagblad

Heerjansdam speelde zaterdag uit tegen SHO en won zonder veel problemen met 0-6. De Dammers gaan na die winst de nacompetitie in voor promotie naar de 3e Divisie, terwijl de ploeg uit Oud-Beijerland degradeert naar de 1e klasse.

SHO begon vol ambitie aan de wedstrijd en had een paar aardige aanvallen, veelal via Dejan de Feiter. Zonder kansen want daarvoor ontbrak meestal de goede eindpass of de Heerjansdam-verdedigers grepen goed in. Toen Heerjansdam grip op de wedstrijd kreeg, ging het hard.

0-1, Tim Groeneveld (14e minuut) via Marvin van der Made, dezelfde speler 0-2 (21) na een dieptepass (en een ‘blok’ van Van der Made) van Jordy van Buren en ruim een minuut later schoot Van der Made prachtig de 0-3 in, na goed werk van Jarno Visser. Tien minuten wat werk voor Heerjansdam-keeper Stefan Kok maar het afstandsschot werd eenvoudig gepakt.

SHO liep voor de rust nog meer ‘schade’ op, Wessel Barendregt werkte op fraaie wijze de 0-4 (39) achter keeper Niels Steehouwer (weer een voorzet van Visser) en Van der Made schoot de 0-5 in, na een pass van Jay-Keane Chukwu.

De 0-6 eindstand stond in de 54e minuut al op het scorebord. Groeneveld stuurde Chukwu de diepte en de snelle aanvaller schoot de bal langs de uitkomende keeper Steehouwer, en daar bleef het bij.

Prima gedaan door de ploeg van trainer Edwin de Koning, die een dag eerder de VVON Award kreeg als beste trainer van District West 2.