De Zonnebloem Barendrecht: Zeer geslaagde dagtocht 'visje eten'

30 June 2025, 10:01 uur
Lokaal
mainImage
PR

Donderdag 26 juni was het voor de Zonnebloem Barendrecht dan eindelijk zover. De vele malen aangevraagde en favoriete dagtocht “Visje eten”, deze keer naar Bruinisse kon beginnen. Met een speciale rolstoelbus vertrokken de deelnemers met een aantal vrijwilligers mooi op tijd uit Barendrecht. Langs de Rotterdamse haven, over de Botlekbrug richting Hellevoetsluis om via de Haringvlietdam in Bruinisse aan te komen. De tocht er naar toe, met zoveel te zien was al een feest op zich. Het personeel van het restaurant BRU-17 heette iedereen welkom en al snel kwam het speciale Zonnebloem-Visje eten-arrangement op tafel. Ondanks dat de zon zich nog niet enthousiast liet zien en de wind hard was, maar niet koud, gingen veel deelnemers daarna een frisse neus halen.

Rond half 3 was het tijd voor de terugtocht, niet zomaar een terugtocht, halverwege stond er nog een verrassingstoetje op het menu. De bus reed naar de IJS-drive, aan de Maasweg in Mijnsheerenland. Iedereen had in de bus al een keuze gemaakt, zodat bij aankomst de medewerkers klaar stonden met bladen vol ijsjes en slagroom om deze in de bus uit te serveren. Als afsluiting konden nog kersen gekocht worden uit de boomgaard ernaast.

Tegen half 5 weer terug in Barendrecht en was deze geweldige dag alweer voorbij. Wat had iedereen genoten. Complimenten aan buschauffeur Nick die niet alleen zorgde voor een mooie tocht, maar ook hielp waar nodig. De mensen van het restaurant, voor het heerlijke visarrangement, de medewerkers van IJS-drive, die speciaal deze dag eerder open gingen, zodat iedereen op een mooie dag terug kan kijken.