Wegens succes heeft SPRUIT eten & drinken, gevestigd in gebouw Het Kruispunt, een tweede PubQuiz in het teken van kerst geprogrammeerd. De eerste editie was binnen enkele uren al uitverkocht, een tweede editie is daarom donderdagavond in de verkoop gegaan.
Op woensdagavond 18 december om 20.30 gaat het dak eraf bij SPRUIT. Tijdens de pubquiz kan er in een team van minimaal 2 en maximaal 6 personen gestreden worden voor de winst, geheel in kerst sfeer, onder leiding van quizmaster Ray Martin!
Ook kan er tijdens deze speciale kerst editie voorafgaand genoten worden van het Christmas menu. Dit heerlijke menu bestaat uit een welkomstdrankje, een feestelijk aperitief en de keuze uit saté, spareribs of vis van de dag. Alle gerechten worden deze avond éxtra feestelijk aangekleed.
Deelname aan de PubQuiz bedraagt 30,- per team, voor het Christmas Menu betaald u 22,50 p.p. inclusief aperitief, welkomstdrankje & keuze uit de genoemde gerechten, exclusief overige drankjes.
Deelnemen? Reserveren voor de PubQuiz én het Christmas Menu kan via onze website. Let op: Genieten van het Christmas Menu kan alleen in combinatie met deelname aan de PubQuiz.
Reserveren kan via de website van SPRUIT.
2e Kerst-PubQuiz bij SPRUIT eten & drinken
25 October 2019, 13:28 uur
Uitgaan