Het eerste elftal van BVV Barendrecht is begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Zaterdag (morgen) staat er eindelijk weer eens een wedstrijd op het programma. Onder leiding van de nieuwe trainer Richard Elzinga trapt het vlaggenschip et nieuwe seizoen af met een oefenwedstrijd tegen SC Feyenoord. De aftrap van het duel is om 14.30 uur, maar uiteraard heeft ook BVV Barendrecht te maken met beperkingen vanwege de corona-maatregelen. Om het duel met toeschouwers in goede banen te leiden, moeten er rondom de wedstrijden een aantal spelregels in acht worden genomen.
Hygiënische maatregelen
Met betrekking tot de hygiëne moeten de RIVM-richtlijnen gevolgd worden. Dat betekent het volgende:
Heb je (milde) gezondheidsklachten? Blijf thuis en laat je testen!
Hou altijd 1,5 meter afstand (uitzondering tijdens het sporten)
Vermijd drukte
Was vaak je handen.
Maatregelen op de accommodatie
Met betrekking tot de accommodatie, waaronder de kantine, buitenterras, tribune en kleedkamers, gelden de volgende regels:
Hou (vanaf 18 jaar) overal 1,5 meter afstand van elkaar langs het veld, op de tribune, in de kantine, op het sportpark, etc.
Informeer uw kinderen over de algemene veiligheids- en hygiënevoorschriften en benadruk dat ze te allen tijde de aanwijzingen van de begeleiding en overige medewerkers opvolgen.
Voor binnen (in de kantine) geldt een maximum van 100 bezoekers
Hou u aan de aangegeven looprichting in de kantine en op het sportpark en volg altijd de aanwijzingen op van de toezichthouders, begeleiders en bestuursleden
Tafels mogen in de kantine of op het buitenterras niet worden verplaatst
Voor buiten geldt een maximum van 250 toeschouwers, waarbij het principe ‘wie het eerst komt, wie het eerst maalt’ wordt gehanteerd. Als het maximum bereikt is, kunnen wij u helaas geen toegang verlenen tot de desbetreffende wedstrijd.
Geforceerd stemgebruik, zingen, schreeuwen of spreekkoren langs het veld, is niet toegestaan
Het gemarkeerde deel op de tribune is niet toegankelijk
Bij overschrijding van deze spelregels, kan de toegang tot BVV Barendrecht ontzegd worden.
Er wordt gecontroleerd of de regels nageleefd worden.