Smitshoek om 14.00 uur tegen Zwaluwen; daarna Oranje in kantine

2 December 2022, 13:32 uur
Lokaal
mainImage
John van Neuren

De voetbalvereniging Smitshoek wacht een drukke zaterdagmiddag, want om 14.00 uur speelt het eerste elftal op eigen veld tegen Zwaluwen. De ploeg van Edwin de Koning heeft vorige week in Goes uitstekende zaken gedaan door met 1-0 te winnen en daardoor is de achterstand op koploper Kloetinge in de Vierde Divisie A geslonken tot één punt.

Voor de thuiswedstrijd tegen Zwaluwen heeft Smitshoek wel een volle ziekenboeg. Marvin van der Made en Jochem van den Biggelaar kunnen nog niet spelen en Ryan Koolwijk is vanwege een lichte blessure nog een twijfelgeval.

Direct na afloop wordt op grote schermen de WK-wedstrijd Nederland-Verenigde Staten uitgezonden. Smitshoek verwacht veel drukte en gezelligheid in de kantine.