Heerjansdam wint ook tweede competitiewedstrijd

6 September 2026, 12:03 uur
Lokaal
mainImage
Digitaal Dagblad
Archieffoto.

Heerjansdam speelde zaterdag op de Molenwei (veld 2) de tweede competitiewedstrijd tegen XerxesDZB en won (na de week er voor bij Spijkenisse, werd 2-3) nu met 4-2. Een prima overwinning na een ‘hectische’ week, met op woensdag een bekerwedstrijd in Heerlen.

Vanaf de aftrap zochten beide ploegen de aanval waar mogelijk was en in de 26e minuut werd het 1-0. Na een hoekschop van Jordy van Buren leek Nathan Canlas te scoren. Keeper Jomar Gomes redde moet moeite en de rebound werd door Luke Homan van dichtbij ingetikt. Echter twee minuten later werd het 1-1 toen Tim de Pender en verdedigingsfout afstrafte. Het leek Heerjansdam niet te deren want zes minuten later knalde Marvin van der Made van afstand raak: 2-1 (34). En de thuisclub nam voor de rust nog verder afstand toen Van der Made een fout van keeper Gomes afstrafte: 3-1 (39) na een schot van Jarno Visser..

Ook na de rust bleven De Dammers gevaarlijk en na een uur spelen schoot Lukas Valster de 4-1 binnen, toen een voorzet van  links door Van der Made werd doorgekopt tot bij Valster.  En nadat keeper Gomes Tim Groeneveld van de 5-1 had afgehouden deden de gasten in de 69e minuut wat terug: 4-2 door Ruben van den Bosch.

Verder liet Heerjansdam het niet komen, sterker nog, Jay-Keane Chukwu (knappe redding keeper) en Homan (schot rakelings voorlangs het doel) waren dichtbij nog een doelpunt.