Heerjansdam jaagt tegen EBOH op plek in volgende bekerronde

16 oktober 2026, 18:17 uur
Lokaal
mainImage
Digitaal Dagblad

Heerjansdam neemt het zaterdag 17 oktober in de KNVB Beker op tegen EBOH uit Dordrecht. De ploeg reist na de overwinning van afgelopen week met vertrouwen af naar sportcomplex Schenkeldijk, waar om 14.45 uur wordt afgetrapt. Voor Heerjansdam betekent het bekerduel een onderbreking van de reguliere competitie. De inzet is duidelijk: een overwinning levert een plaats in de volgende bekerronde op.

De ploeg uit Heerjansdam hoopt de goede lijn van afgelopen week door te trekken. Tegenstander EBOH zal op eigen terrein echter eveneens gebrand zijn op een plek in de volgende ronde.

De wedstrijd begint zaterdag om 14.45 uur op sportcomplex Schenkeldijk in Dordrecht.

eerjansdam is als vierdedivisionist favoriet tegen de nummer voorlaatst van de tweede klasse. De ploeg van trainer Edwin de Koning won vorige week met 2-3 bij HBS en versloeg dinsdag Bolnes met 0-2 in de VoetbalRijnmond Cup. EBOH verloor afgelopen zaterdag met 1-0 van DCV en behaalde in vier competitiewedstrijden slechts één punt. In februari won Heerjansdam het vorige bekerduel tussen beide clubs met 5-2.