Enorme opgave voor Smitshoek na 3-1 verlies bij ODIN'59

6 June 2023, 22:05 uur
Lokaal
mainImage
PR

Smitshoek staat voor een flinke opgave om alsnog promotie naar de derde divisie af te dwingen. De Barendrechters begonnen de finales van de play-offs dinsdagavond met een 3-1 nederlaag tegen ODIN'59. De ploeg van trainer Edwin de Koning had de arbiter niet mee, want aan twee treffers van de Heemskerkse ploeg gingen discutabele beslissingen vooraf. Smitshoek moet zaterdag met drie treffers verschil winnen om de overstap naar de derde divisie te kunnen maken.

ODIN'59 en Smitshoek sloten de eerste helft met een 0-0 stand af, maar de tweede helft vergoedde veel voor de toeschouwers. De thuisclub opende de score vanaf elf meter. Sven Deen schoot in de 48ste minuut raak. Een minuut later trok Joey Kleijn de stand weer gelijk: 1-1. In de 82ste en 88ste minuut maakte ODIN'59 het verschil. De treffers kwamen op naam van Ayrton Dol en Danyl Plasmeijer. 

Smitshoek stapte zwaar teleurgesteld van het veld. 'Onterecht', aldus de Barendrechters die zaterdagmiddag om 14.30 uur op eigen veld voor de helse opgave staan om dit 3-1 verlies goed te maken.