Zangvereniging Cantando verzorgt donderdag 10 december een kerstconcert in de Dorpskerk in Barendrecht. Tijdens het concert brengt het koor een gevarieerd programma met bekende en minder bekende kerstliederen. De toegang is gratis.
Met het concert wil Cantando bezoekers alvast in de kerstsfeer brengen. Het repertoire bestaat uit traditionele kerstklassiekers en minder bekende liederen die passen bij de decembermaand.
De zangvereniging hoopt met het optreden een breed publiek aan te spreken. De Dorpskerk vormt het decor voor de muzikale avond, waarbij samenzijn en de aanloop naar Kerstmis centraal staan.
Het concert begint om 20.00 uur. De deuren van de Dorpskerk gaan om 19.30 uur open. Belangstellenden kunnen het concert gratis bijwonen.