Zondag kwam een automobiliste op de Dierensteinweg in Barendrecht in botsing met een lantaarnpaal. Het ging om een eenzijdig verkeersongeval, waarbij de bestuurster was de macht over het stuur verloren De bestuurster had eten en drinken gehaald bij een fastfoodketen. Tijdens het rijden was het drinken over haar heen gevallen en was zij dusdanig afgeleid dat zij in botsing kwam met een lantaarnpaal.
Na controle bleek de bestuurster niet in het bezitter zijn van een rijbewijs. Er was alleen maar materiële schade. De auto is total loss en werd getakeld. De bestuurster kan de nodige bekeuringen tegemoet zien. Ook zullen de kosten van de kapotte lantaarnpaal op haar verhaald worden.
Weet dat als je rijdt zonder rijbewijs je onverzekerd bent. ''Misschien is het halen van een rijbewijs toch niet zo’n gek idee?'', aldus een Barendrechtse wijkagent.