De Barendrechters hebben de fietsenstalling op het grasveldje tussen Achterom en de Mr. Lohmanstraat nog niet gevonden. De fietsenstalling is een proef voor twee jaar. Deze wordt niet bewaakt door personeel, maar door een veiligheidscamera. De gemeente wil het fietsen op de Middenbaan ontmoedigen en hoopt dat het winkelend publiek in de fietsenstalling de tweewieler plaatst om daarna - zoals burgemeester Ronald Schneider dat zo mooi zegt - te flaneren over een levendige en gezellige Middenbaan.
Daarvoor heeft de oude winkelstraat in het centrum nog wel een kwaliteitsimpuls nodig, want er is een overvloed aan kappers en eettenten en een tekort aan leuke authentieke winkels. Bovendien staat of komen er 11 winkels leeg te staan.
Dit weerhoudt de gemeente er niet van om een fietsenstalling te maken. Nu nog Barendrechters die daar hun fietsen neer gaan zetten. Misschien wil Ronald Schneider ook hierin het voorbeeld geven.