BVV Barendrecht komt zaterdag in de Derde Divisie in actie in eigen huis. Op sportpark De Bongerd is Sportlust ’46 de tegenstander.
In 2019 werd Sportlust ’46 nog kampioen in de eerste klasse, om een jaar later direct te promoveren van de hoofdklasse naar de Derde Divisie. Ook daarin doet de ploeg van trainer Patrick Loenen het boven verwachting: de gedreven Woerdenaren wonnen zelfs de eerste periodetitel. Daardoor mag Sportlust ’46 zich in ieder geval opmaken voor de nacompetitie voor promotie naar de Tweede Divisie. Met een derde plaats op de ranglijst is zelfs directe promotie nog in zicht: de achterstand op koploper Sparta Nijkerk bedraagt slechts vijf punten.
Die achterstand had Sportlust ’46 overigens al goed kunnen maken als het de laatste twee duels had gewonnen. De ontmoeting op het ‘knollenveld’ bij Staphorst (0-0) en het bezoek bij de amateurs van Ajax (1-2) leverden slechts één punt op uit de laatste twee wedstrijden. Helaas kan thuisploeg Barendrecht geen betere cijfers overleggen: na een midweekse remise bij Excelsior ’31 (0-0) liepen de Bongerdbewoners zaterdag tegen een zeperd aan in Zeeland, waar hekkensluiter Goes met 3-2 te sterk was. Voor de nederlaag in Goes was Barendrecht maar liefst elf duels op rij ongeslagen. De Bongerdbewoners hebben wel een abonnement op gelijke spelen: liefst 10 van de 24 duels die Barendrecht dit seizoen speelde eindigden onbeslist.
Het is dan ook niet verwonderlijk dat de eerste ontmoeting tussen Sportlust ’46 en Barendrecht dit seizoen in een remise eindigde. In Woerden werd het 2-2, waarbij de bezoekers die middag extra lang van de zon konden genieten genieten, want door een blessure van de grensrechter duurde de rust maar liefst een uur in plaats van 15 minuten.
Het duel tussen Barendrecht en Sportlust ’46 begint zaterdag om 14.30 uur op De Bongerd.