Dinsdagavond komt Barendrecht voor de tweede keer in de voorbereiding in actie. Dan is Jong Sparta Rotterdam de tegenstander op sportpark De Bongerd. Tegen de competitiegenoot uit de Tweede Divisie wordt dinsdagavond om 20.00 uur afgetrapt.
Barendrecht speelde zaterdag de eerste oefenduel in de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De rood/witten wonnen in eigen huis met 2-1 van Feyenoord O21.
Op een om 12.00 uur al snikheet sportpark De Bongerd werd het duel in drie delen van 25 minuten afgewerkt. In het eerste deel waren de jeugdtalenten van Feyenoord duidelijk de betere partij. Barendrecht moest wennen aan het snelle tempo van de Rotterdammers, die op slag van de onderbreking op voorsprong kwamen via Luc Netten.
Na de korte pauze had Barendrecht de veldbezetting beter voor elkaar en kreeg het langzaam grip op de wedstrijd. Het duurde tot de laatste 25 minuten eer dat zich ook uitbetaalde voor de ploeg van trainer Leen van Steensel. Rechtsbuiten Olek Mrowicki had daarbij een sleutelrol. Na 56 minuten gaf hij vanaf rechts een voorzet op Brent Vugts, die de 1-1 tegen de touwen knikte. Vijf minuten later was Mrowicki zelf trefzeker, nadat hij op de rand van buitenspel op de keeper afging en de 2-1 aantekende.
.