De tijd van de kerstborrel is ook in Barendrecht weer aangebroken. Dit is ook de periode waarin de politie ziet dat er vaker met drank op achter het stuur wordt gereden Daarom worden er de komende tijd in Barendrecht steeds meer alcoholcontroles gehouden. Zo ook vrijdagavond op de Tuindersweg in Barendrecht.
Agenten controleerden ongeveer 40 bestuurders van personenauto’s. De hoogst geblazen waarde was een “PA”. Dit betekent dat er alcohol is gedronken en een beginnende bestuurder strafbaar is. Deze bestuurder bleek al langer dan 5 jaar zijn rijbewijs te hebben en zat dus echt op de grens van het toelaatbare.
Er zijn geen aanhoudingen verricht en toch bleek de controle niet voor niks. Er waren namelijk behoorlijk wat bestuurders die hem toch echt even knepen omdat zij bijvoorbeeld twee biertjes op hadden, maar iedereen zat nog onder de strafbare grens.