Kom je ook muziek maken bij de harmonievereniging?

29 December 2019, 10:44 uur
Algemeen
mainImage
Ingezonden

De bijna 400 leden van Harmonievereniging Barendrecht verwelkomen je graag in het nieuwe jaar voor een muzikaal 2020. Wil je ook deel uitmaken van de gezelligste muziekvereniging in Barendrecht, kom dan eens langs bij een van de repetities. Er zijn  iedere dag wel meerdere activiteiten. Er zijn orkesten op diverse niveaus. Ook als beginnende volwassene kunt u gelijk meespelen in een orkest.  

Naast het spelen in orkest of groep is er ook mogelijkheid tot het volgen van individuele of groepslessen op een verscheidenheid van instrumenten o.a. dwarsfluit, klarinet, hobo, saxofoon, trompet, trombone, hoorn, euphonium, bastuba  en slagwerk. Ook bestaat de mogelijkheid om op donderdagavond mee te komen zingen in het MeezingKoor.
 
Voor kinderen zijn diverse workshops waar nog enkele plaatsen vrij zijn o.a. de kleutergroep voor 4 en 5 jaar op donderdag 16.15 uur en Blokfluit/AMV vanaf 6 jaar op verschillende tijdstippen in de week.  Ook voor kinderen zijn er op diverse niveaus een aantal orkesten waar je samen kan spelen als je al een instrument bespeelt maar ook een mogelijkheid voor het volgen van  individuele- of groepslessen op eerder genoemde instrumenten.    
 
Voor alle groepen en orkesten is het nog mogelijk om aan te sluiten, alsmede voor de lessen die in januari starten. Alle lessen, orkesten en groepen repeteren in het Trefpunt, dr. Kuyperstraat 4 in Barendrecht ( ingang via Thorbeckestraat of Lohmanstraat)
 
Informatie over de vereniging en aanmelding voor nieuwe seizoen : [email protected] of bel of app met  Maria Prooi 06-42412638